дивись.info

Усі охочі зможуть зустрітися з українками, які першими підкорили гору Еверест

У понеділок, 22 травня, о 14.00 год. у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка, на географічному факультеті (вул. Петра Дорошенка, 41, ауд. 26) відбудеться зустріч з двома українками, які першими підкорили гору Еверест – найвищу вершину світу. Назва зустрічі: Сходження на Еверест. Як це було і що після нього? Зустріч студентів з альпіністками Іриною Галай та Тетяною Яловчак.

Про цеі нформує прес-центр ЛМР.

Охочі зможуть поставити питання та поспілкуватися з гостями:

Ірина Галай – перша українка, альпініст, що здійснила успішне сходження на Еверест – 20 травня 2016 року. Родом з Мукачевого, Закарпаття. Окрім того, має вже за  своїми плечима такі сходження – Ельбрус (найвищий пік Європи), Аконкагуа – найвищий пік Півд. Америки. Прагне виконати програму – 7 вершин, підкорення найвищих піків на кожному континенті.

Тетяна Яловчак – друга українка, альпініст, що здійснила успішне сходження на Еверест – 21 травня 2016 року. Родом з Селидового, Донецька обл. Також має за своїми плечима сходження на інші найвищі вершини світу.  Прагне здійснити програму – “7 вершин”.

Через рік після рекорду дівчата ще раз згадають про свої досягнення та розкажуть про власні плани на майбутнє студентам та викладачам.

Захід відбудеться за підтримки Львівської міської ради, Студентського братства ЛНУ ім. Івана Франка, мережі магазинів туристичного спорядження Gorgany.com та тревел компанії  Tickets.ua.

На заході Tickets.ua також представить презентацію своїх можливості з працевлаштування у своїй компанії випускників університету.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.