дивись.info

Жидачів погодився приймати львівське сміття

Жидачів погодився приймати львівське сміття
Депутати дозволили, щоб Жидачів приймав сміття зі Львова

Сміттєзвалище Жидачева прийматиме до 120 тонн на місяць сміття зі Львова. Відповідне рішення було ухвалене на сесії міської ради.

«18 травня, щоб остаточно вирішити питання укладення угод щодо захоронення твердих побутових відходів, які утворюються у м. Львові та на території прилеглих до міста населених пунктів Жидачівського району, на міському сміттєзвалищі на вул.Заводська,1, розпорядженням міського голови м.Жидачева Володимира Левка була скликана 15-та сесія Жидачівської міської ради.

Нагадаємо, 15 травня у місті відбулися громадські слухання по цьому питанню. Тут мешканці Жидачева обговорили та рейтинговим голосуванням визначили низку дорадчих рішень, проте, згідно із чинним законодавства, вся відповідальність та визначення кінцевої позиції лягає на плечі обранців громади.

Відтак, на пленарному засіданні сесії депутати вкотре дискутували на тему чи дозволити місту укладати угоду на захоронення додаткового об’єму побутових відходів зі Львова на сміттєзвалищі Жидачева та чи підтримати громади сусідніх населених пунктів на предмет захоронення також і їхнього сміття на міському полігоні.

Опісля відбулося голосування і депутатська більшість вирішила схилитися до думки громадських слухань і не збільшувати об’єму захоронення львівського сміття у Жидачеві, а лиш дати згоду на продовження договору по його захороненню у такому ж режимі, як це відбувалося досі – двічі на тиждень по 2 сміттєвози.

Щодо звернення про захоронення твердих побутових відходів на сміттєзвалищі у м. Жидачеві, які утворені у прилеглих до міста населених пунктах, то депутати підтримали його і доручили міськомунгоспу укласти відповідну угоду на захоронення з перевізником, проте в обсягах не більше 120 тонн в місяць терміном до 31 серпня 2017 року», – йдеться у повідомленні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.