дивись.info

На Байковому кладовищі зникло погруддя Миколи Міхновського

На Байковому кладовищі зникло погруддя Миколи Міхновського
21 травня 2017 року

У Києві, на Байковому кладовищі, зі стели на могилі Миколи Міхновського зникло погруддя. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив історик і дослідник Роман Коваль.

23 серпня 2016 року

«21 травня 2017 року, в мамин День народження, ходив до неї на могилку на Байкове кладовище. Зайшов і до Миколи Міхновського. І не повірив своїм очам – на стелі немає бронзового погруддя! Замість нього – жовті й блакитні квіти. Тобто прикра подія сталася не сьогодні, і не вчора. Чому ж про це ніхто не знає? Чому про це ніхто не говорить?!

Ми навіть не знаємо, чи поліція веде розслідування.

Стільки крику було про вандалізм на польських та інших, неукраїнських, могилах, а коли наругу здійснено над пам’ятником Миколі Міхновському, творцеві українського війська, ідеологові українського націоналізму – багатозначне мовчання засобів масової інформації.

Публікую дві світлини: 23 серпня 2016 р. і 21 травня 2017 року», – написав Роман Коваль.

Довідка

Микола Міхновський – український політичний і громадський діяч, адвокат, публіцист, перший ідеолог українського націоналізму та організатор війська.

Ідеолог і провідник Братства тарасівців, засновник Української народної партії (1902), один із лідерів Української демократично-хліборобської партії, член Братства самостійників.

Автор брошури «Самостійна Україна» (1900), підготував проект Конституції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.