дивись.info

На Львівщині стартувала інформаційна кампанія з протидії дитячому жебрацтву

3 місяці на Львівщині триватиме масштабна інформаційна кампанія щодо протидії дитячому жебрацтву. Про це повідомили в ЛОДА.

Ознайомити населення із проблемою втягнення дітей в примусове жебрацтво, а також залучити громадськість до ідентифікації та інформування про такі випадки – це мета інформаційної кампанії, що розпочалася сьогодні у Львові.  Кампанія ініційована Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади.

Сьогодні у Львівській ОДА відбулась робоча зустріч щодо старту кампанії, у ній взяли участь представники громадських організацій, правоохоронці, представники служби у справах дітей.

Примусове жебрацтво – одна з найгірших форм дитячої праці та вид експлуатації дітей, які постраждали від торгівлі людьми. Інформаційну кампанію, що триватиме протягом червня-серпня в Києві, Одесі та Львові,  проводять у партнерстві з Національною поліцією України, громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» та службами у справах дітей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.