дивись.info

Сільський голова з бухгалтером підробляли документи на отримання матдопомоги

Завершено досудове розслідування щодо голови та бухгалтера однієї із сільських рад на Львівщині, яких підозрюють у службовому підробленні та привласненні чужого майна, шляхом зловживання службовим становищем.

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Так, сільський голова з метою власного збагачення та отримання коштів у більшому розмірі, заздалегідь домовився про спільне вчинення злочину разом з головним бухгалтером цієї ж сільської ради. Як встановлено слідством, він протягом 2014-2015 років ставив підпис у відомостях щодо нарахування відпускних та скріплював їх гербовою печаткою сільської ради, в яких, в подальшому, головним бухгалтером, вносилися завідомо неправдиві дані щодо нарахування йому матеріальної допомоги на оздоровлення у зв’язку із наданням щорічної відпустки в розмірі середньомісячної заробітної плати.

В результаті таких протиправних дій місцевому бюджету сільської ради було спричинено збитки на загальну суму понад 35 тис грн.

За вчинення вказаного злочину голові сільської ради загрожує покарання до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, а бухгалтеру – до 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.