За візовий режим із Росією можуть проголосувати цього тижня

У Верховній Раді тривають суперечки про можливості проголосувати постанову про введення віз із Росією. На цьому наполягає фракція "Народного фронту", але Блок Петра Порошенка коливається. Хоча його негативна позиція вже не так однозначна, як раніше.

У Верховній Раді тривають суперечки про можливості проголосувати постанову про введення віз із Росією. На цьому наполягає фракція "Народного фронту", але Блок Петра Порошенка коливається. Хоча його негативна позиція вже не так однозначна, як раніше, пише УНІАН

У Верховній Раді тривають суперечки про можливості проголосувати постанову про введення віз із Росією. На цьому наполягає фракція «Народного фронту», але Блок Петра Порошенка коливається. Хоча його негативна позиція вже не так однозначна, як раніше. «Я не думаю, що фракція на цьому або наступному пленарному тижні буде ініціювати введення візового режиму з Російською федерацією», - сказав народний депутат від БПП Олександр Домбровський.

Він також зазначив, що фракція поки не має щодо віз позиції, «скоординованої» з президентом Петром Порошенком, урядом та Міністерством закордонних справ.
А політика в цьому питанні має бути скоординованою між основними гілками влади. В такому ключі ця тема обговорювалася на засіданні фракції», - сказав Домбровський. У той же час заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко в бесіді з журналістами допустив, що до питання запровадження віз для громадян Росії парламент може повернутися у четвер, 25 травня.

«На цей рахунок (введення віз - Прим.Ред.) ми не прийняли ніяких рішень, тому що такого пункту немає у порядку денному на цей пленарний тиждень. Можливо, ми повернемося до обговорення цього питання в четвер», - повідомив Гончаренко.

Раніше він різко негативно оцінював ідею скасувати візи з Росією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: