дивись.info

Начальника ДМС Львівщини відсторонили від посади

Начальника ДМС Львівщини відсторонили від посади

Галицький суд Львова відсторонив від посади начальника Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області Олександра Погрецького.

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

24 травня Галицьким районним судом міста Львова задоволено клопотання державного обвинувача прокуратури області та відсторонено від займаної посади начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області терміном на 2 місяці.

Нагадаємо, що згідно даних досудового розслідування останній спільно з першим заступником обвинувачуються в одержанні неправомірної вигоди в розмірі 2 тис доларів США та 4 тис грн від підлеглого працівника за неперешкоджання у його службовій діяльності, а також у вимаганні неправомірної вигоди від двох інших працівників.

05.12.2016 Галицьким районним судом м. Львова постановлено вирок, згідно якого цих посадовців визнано винними та призначено 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк 3 роки та з конфіскацією майна.

Однак, 22.03.2017 судом апеляційної інстанції даний вирок скасовано та призначено новий судовий розгляд у суді першої інстанції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.