дивись.info

У Львові стартували ХХХ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту (фото)

У Львові стартували ХХХ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту (фото)

Сьогодні, 24 травня, у Львові розпочалися ХХХ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних – героїв Чорнобиля.

Сьогодні спортсмени-рятувальники змагаються у підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної башти, інформує прес-служба ДСНС Львівщини.

Зазначимо, що цьогоріч участь у Міжнародних змаганнях для вшанування пам’яті пожежних – героїв Чорнобиля беруть 11 команд (загалом 70 спортсменів). А саме: команди з Болгарії, Молдови, Туреччини, Естонії, а також 7 кращих команд з Волинської, Львівської областей, міста Києва, збірна команда України з пожежно-прикладного спорту, команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного університету цивільного захисту України, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ.

О 16:00 24 травня відбудеться урочиста церемонія відкриття змагань, за участі Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна, голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та мера Львова Андрія Садового.

Нагадаємо, що ХХХ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних – героїв Чорнобиля триватимуть з 24 по 26 травня.

25 травня на спортивному комплексі «Динамо» (м. Львів, вул. Янева, 10) спортсмени змагатимуться у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами та пожежній естафеті 4х100.

26 травня на спортивному комплексі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Львів, вул. Клепарівська, 35) відбудеться  бойове розгортання, нагородження переможців та закриття міжнародних змагань.

Спостерігати за Міжнародними змаганнями можна у прямому ефірі:

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.