дивись.info

У Львові проведуть змагання з «автодиму та автозвуку»

У Львові проведуть змагання з «автодиму та автозвуку»
Дрифтинг

10-11 червня 2017 року на майданчиках для паркування Р6 та Р7 біля стадіону «Арена-Львів» у Львові відбудеться Чемпіонат України із дрифтингу – змагання, у якому пілоти на авто намагаються здійснити якомога більше заносів, спалити якомога більше покришок і видати щонайгучніші звуки.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Цьогоріч організатори обіцяють багато нововведень глядачам.

«Для глядачів змінена траса виявиться більш видовищною, для пілотів – складнішою. Конфігурація треку вимагатиме від учасників спалювати більше покришок, звідси – більше диму та неймовірних піруетів. Буде і швидкість, і багато перекладань, і вимога їхати близько до бетонних блоків та клипінг зон. Нововведення покликані підвищити скіл у пілотів та подарувати глядачам ще більше позитивних вражень від дріфтингу.

Та це не єдиний сюрприз Львівського етапу. На всіх чекає офіційне відкриття Drift Competitions of Ukraine – абсолютно новий парад учасників з повною інтеграцією глядачів у шоу.

Також в переліку нових активностей з’являться два серйозні нових пункти: Чемпіонат України з автозвуку та дріфт-шоу на радіокерованих машинах. Так, ці два самостійні заходи наразі проходитимуть в рамках першого етапу Drift Competitions of Ukraine»,- зазначають організатори.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.