дивись.info

Вакарчук закликав підтримати медичну реформу (відео)

Музикант Святослав Вакарчук виcтупив на підтримку медичної реформи в Україні: прийняття законопроектів 6327, 6328, 6329, 6347.

Відеозвернення співака у Facebook опублікувала спільнота «Підтримай медреформу».

«Тенденція така, що Україна зменшується. Йдеться про кількість населення. Усе більше людей вмирають, коли непотрібно, усе менше людей народжуються, коли потрібно. Ми втрачаємо українських людей. Як цьому запобігти? Способів багато, але є один найголовніший – треба берегти своє здоров’я. Це точно неможливо зробити за допомогою системи, що залишилася Україні у спадок від СРСР», – пояснив Вакарчук свою підтримку медреформи.

Він звернувся до українських політиків, щоби вони полишили свої політичні інтереси заради просування реформи і прийняття необхідних законів. Святослав Вакарчук вважає також, що в Україні необхідно проводити масову пропаганду здорового способу життя.

Святослав Вакарчук

Святославе, дякуємо за підтримку! І просимо про підтримку кожного з вас!Ми маємо вже почати переходити до принципово нової системи охорони здоров'я. Завжди буде щось, що буде заважати, але реформу треба починати вже прямо зараз. Нам потрібно вже і в прямому, і переносному сенсі #вийтивплюс

Posted by Підтримай медреформу: законопроекти 6327, 6328, 6329, 6347 on Thursday, 18 May 2017

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.