дивись.info

СБУ планує заблокувати ще 20 сайтів

СБУ планує заблокувати ще 20 сайтів
Фото ілюстративне. Джерело: Інформатор

У межах продовження політики блокування антиукраїнських сайтів Міністерство інформаційної політики України подало на розгляд СБУ список з двадцяти інтернет-ресурсів.

Про це повідомив член експертної ради при Мінінформполітики, глава Національної громадської телерадіокомпанії України Зураб Аласанія, пише «Апостроф».

«З відомих мені сайтів там тільки один — «2000». Всі інші сайти я в упор не знаю, наприклад, «Ополченець»… Ну, тобто, зовсім кінчені: маленькі, жахливі, виглядають погано і дивно. Вибирали, звичайно, не навмання, а користувалися базами даних, в тому числі і сайту «Миротворець», — розповів Аласанія.

За словами заступника міністра інформаційної політики Дмитра Золотухіна, методика виявлення сепаратистських ресурсів вже розроблено.

Так, було створено робочу групу для моніторингу та аналізу контенту, визначені норми українського законодавства, які містять заборони на поширення певної інформації, наприклад, заклики до розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

«Потім були проаналізовані ресурси, які підтримуються російською стороною і суб’єктами, пов’язаними з терористичними організаціями на окупованих територіях. Ті ресурси, які містили ознаки закликів, описаних в законодавстві (зокрема, в Кримінальному кодексі), було направлено у СБУ для правової оцінки і реагування», — зазначив Золотухін.

У той же час, спікер СБУ Олена Гітлянська не змогла розповісти про результати правової оцінки українською спецслужбою підозрілих сайтів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.