дивись.info

Стартує Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна»

26-27 травня в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна», спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Мета фестивалю – вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України; виховання молодого покоління у дусі національних традицій, духовності та патріотизму; підвищення рівня знань молоді про історію створення Карпатської України 1938–1939 рр.

У програмі заходу – виставка світлин воїнів АТО, презентація національно-патріотичної літератури; виставка традиційних ремесел; диспут з учасниками фестивалю на тему: “Належне пошанування героїки Карпатської України”; марш Героїв центральними вулицями м. Ужгород; молебень та вшанування біля пам’ятника Августину Волошину (1874-1945); концерт кобзарів і лірників, фольк-рок гуртів; вшанування Героїв Карпатської України на Меморіальному кладовищі січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі; нічний кінозал патріотичних художніх та документальних фільмів.

Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.