дивись.info

Безвіз: польські прикордонники очікують 10-відсоткового зростання руху з України

Безвіз: польські прикордонники очікують 10-відсоткового зростання руху з України

У зв’язку з введенням із 11 червня безвізового режиму між Україною та ЄС на польсько-українському кордоні збільшиться особовий рух приблизно на 10% відсотків.

Про це йдеться у відповіді Прикордонної служби Республіки Польща у відповідь на інформаційний запит Укрінформу, повідомляє Цензор.НЕТ.

«Прикордонний візовий рух громадян України на сухопутній ділянці кордону (з Польщею – Ред.) у 2016 році становив приблизно 10 млн туристів. Очікується, що візова лібералізація призведе до зростання паспортного руху приблизно на 10%», – повідомили польські прикордонники.

Прогнозується, що унаслідок візової лібералізації може знизитися значення місцевого прикордонного руху.

«Обсяги цього руху залишаться на тому ж рівні або зменшаться, додатково приблизно 1/4 людей скористається безвізовим рухом», – зазначають польські прикордонники.

Повідомляється, що в 2016 році на 45% зріс прикордонний рух на повітряній ділянці польсько-українського кордону. Очікується, що тенденція до зростання цього руху збережеться і цього року.

«Спостерігається також зростання зацікавлення у громадян України подорожами залізницею і розбудовою мережі сполучень», – зазначають у Прикордонній службі РП.

Одночасно польські прикордонники звертають увагу на тенденцію до зниження загального прикордонного руху на польсько-українському кордоні протягом перших кількох місяців цього року. Наразі спостерігається зниження на 3% загального прикордонного руху і, зокрема, місцевого прикордонного руху – на 20%. Повідомляється також про зниження на 7,2% зацікавленості до подорожей до України громадян Польщі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.