дивись.info

Сьогодні у Москві відбулися масові протести

Сьогодні у Москві відбулися масові протести

28 травня люди вийшли на мітинг проти знесення хрущовок у столиці РФ, однак все переросло у заклики до зміни влади, передає ТСН.

Організаторів мітингу проти знесення хрущовок у Москві змусили зняти банери зі згадуванням Путіна і Собяніна

За даними «Білого лічильника» в ньому взяли участь майже 5 тисяч осіб.

Натомість російська поліція нарахувала 3 тисячі учасників.

Під час мітингу поліція прибрала банер «Собянінську реновацію — під знесення». Пізніше головний редактор «Щоденного журналу» Олександр Риклін повідомив, що плакат повернули тільки вже без слова «собянінську», передає «Дождь».

Крім того, член руху «Солідарність» Сергій Давідис писав, що поліція «вилучила всі банери зі згадуванням Путіна і Собяніна».

Голова партії «Яблуко» Емілія Слабунова зі сцени закликала відправити Сергія Собяніна, Володимира Путіна і «Держдуму» у відставку. Також на мітингу лунали гасла — «Собяніна під знесення», «Росія без Путіна».

Перед мітингувальниками у Москві виступили, зокрема, лідер московського відділення «Яблука» Сергій Мітрохін, голова партії «Громадянська ініціатива» Андрій Нечаєв, колишній депутат «Держдуми» Геннадій Гудков, підприємець Дмитро Потапенко та багато інших.

Нагадаємо, це не вперше, коли у Москві люди виходять проти знесення п’ятиповерхівок. Так, зокрема, 14 травня, у столиці на подібний мітинг вийшло близько 20 тисяч людей.

Учасники мітингу протестували проти програми реновації, яку хоче запустити московська влада. Серед іншого звучали гасла про відставку мера російської столиці Сергія Собяніна.

Влада Москви ініціювала програму реновації, яка передбачає знесення усіх п’ятиповерхівок і хрущовок у місті. У списку на знесення – більше 4 тисяч будинків. Мешканців цих будинків планують переселити в рівнозначні за площею квартири в їхньому районі. Зносити будинок чи не зносити повинні вирішувати самі мешканці.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.