дивись.info

Керівництво Мін’юсту подає в суд на Саакашвілі (відео)

Керівництво Мін’юсту подає в суд на Саакашвілі (відео)
Фото: Право на владу

Міністр юстиції України Павло Петренко разом зі своїми заступниками Наталією Севастьяновою та Гією Гесадзе подає до суду на екс-голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Про це передає Еспресо.TV.

Як заявив очільник Мін’юсту, його команда обурена сьогоднішньою поведінкою Саакашвілі у міністерстві, де той зчинив галас через нібито відмову у перереєстрації очолюваної ним політсили, що саме по собі, сказав міністр, не відповідає дійсності.

«Ніхто не має права матюкатися», – наголосив Петренко.

Як пояснює Петренко, він намагався спокійно спілкуватися з Саакашвілі, але він був налаштований на конфлікт й поводився неприпустимо.

«Я дуже просто йому пояснив, що необхідно подати певні документи, щоб він отримав реєстраціє своєї партії, що йому необхідно зробити зі своїми юристами, щоб це відбувалося в рамках закону і швидко, – описав ситуацію Петренко. – Мені дуже прикро, що даний політичний діяч, який мав колись репутацію і керував дружньою нам країною, сьогодні опустився до такого рівня базарного, вуличного. Особи, навіть, яка лаялася, яка намагалася спровокувати тут бійку, яка вела себе нецензурно, неприпустимо для нормальної освіченої людини, не говорю вже про політика чи державного службовця».

«Я, як український громадянин не хочу бачити такого стилю політики в будь-якому державному органі, а тим паче у Міністерстві юстиції, яке забезпечує право і справедливість. Я, як український громадянин за конструктив, за діалог і за дотримання законів, – повідомив Петренко. – Закон є одним для всіх, неможливо використовувати будь-які методи тиску, вимагати щоб зробили незаконні дії».

Натомість, пояснив Петренко, заради того щоб «потрапити в новини і попіаритися» сьогодні Саакашвілі «знищив свою репутацію».

Гесадзе та Севастьянова підтримали позицію Петренка.

За словами міністра, разом з тим Мін’юст не має жодних упереджень до будь-кого з громадян України, послуги органів юстиції доступні в усіх куточках України, незалежно від того, хто звертається по їхні послуги, зокрема за безоплатною юридичною допомогою.

Додамо, що сьогодні близько 300 прихильників партії «Рух нових сил» вийшли на мітинг до Міністерства юстиції з вимогою зареєструвати зміни в назві партії (вона хоче змінити її на “Рух нових сил Михайла Саакашвілі”) і скасувати реєстрацію одеської партії “Блок Михайла Саакашвілі”.

На мітинг прийшов і сам Саакашвілі, пише LB.ua.

Нагадаємо, Рух нових сил було створено як громадський у листопаді 2016 року. На першому ж мітингу Руху Саакашвілі зажадав проведення дострокових виборів до Верховної Ради України за новим виборчим законодавством, з новим складом Центральної виборчої комісії і зі скасуванням депутатського імунітету.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.