дивись.info

Антипову, в якого знайшли 3,8 млн доларів, встановили заставу в 100 млн гривень

Антипову, в якого знайшли 3,8 млн доларів, встановили заставу в 100 млн гривень

Олександру Антипова, у якого під час арешту вилучили 3,8 мільйона доларів, призначив запобіжний захід арешт з можливою заставою 100 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Антикорупіційна податкова операція: Антипову, у якого під час арешту вилучили 3,8 млн. $ – екс губернатору і екс-голові податкової Луганській області, тільки що, Печерський суд, в рамках ст.209 КПК (легалізація коштів, отриманих приступні шляхом) – призначив запобіжний захід арешт з можливою заставою 100 млн. грн.

Наручники одягли прямо в залі суду», – написав Аваков.

Нагадаємо, це вже друге судове засідання із встановлення запобіжного заходу. Перше відбулося 24 травня. Тоді Печерський суд Києва обрав запобіжний захід колишньому голові Луганської обласної державної адміністрації та керівнику податкової служби Луганської області Олександру Антипову, зобов’язавши його протягом п’яти днів внести заставу в розмірі 15 млн грн.

Водночас прокурори просили для Антипова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави в розмірі 200 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.