дивись.info

До 90% менше сміття: львів’ян закликають долучитися до акції Zero Waste

До 90% менше сміття: львів’ян закликають долучитися до акції Zero Waste
Фото ілюстративне. Джерело: SparkleTeam

Організатори хочуть об’єднати львів’ян, які готові змінити свої звички й на практиці зменшити відходи у своєму побуті, передає ІА Дивись.info

Проект триватиме з 5 по 25 червня. Протягом 21 дня учасники отримуватимуть завдання від організаторів, які навчать їх мінімізовувати продування відходів.

«Це вже другий захід подібного типу. Першим був тижневий експеримент, до якого долучилися близько 300 людей. Той відгук, який ми отримали, наштовхнув нас на проведення цього заходу, — каже представниця Zero Waste Lviv Ірина Миронова. — У світі є багато людей і спільнот, які можуть продукувати буквально одна банку відходів. Це вимагає уваги і зміни побутових звичок, але дозволяє мати кращі практики поводження з відходами в місті і не вдаватися до дороговартісних рішень».

Представниця Zero Waste Lviv Ірина Миронова

Представник Інституту міста Віталій Соловій зазначає, що така ініціатива може навчити продувати на 90% менше відходів і зауважує, що «це не якась жертва, а можливість змінити життя».

Представник Інституту міста Віталій Соловій

Читайте також: Як Львову вийти зі сміттєвої кризи? (Опитування)

За словами організаторів, до участі у проекті сьогодні зголосилися 253 особи, а також понад 20 команд, представники яких будуть виконувати завдання разом: Уряд студентів УКУ, дві IT-компанії та інші. Учасниками стали не тільки львів’яни, а й люди з інших міст та навіть країн — Білорусі та Швеції.

Крім онлайнових завдань, організатори також запланували понад 15 подій для учасників, серед яких майстер-класи, лекції і навіть міні-фестиваль.

Зареєструватися для участь у проекті та детальніше дізнатися про програму можна у фейсбук-події «За 21 день до Zero Waste».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.