Декретні виплати: львівський податківець у відпустці придбав Maserati та отримав 18 приміщень

maserati-ghibli-s-q4-2013-c320312022017212559_3
Фото ілюстративне

Сергій Мальков, працівник відділу оперативного супроводження адміністрування ПДВ офісу великих платників податків ДФС у місті Львові, 16 травня 2017 року придбав автомобіль Maserati Ghibli S Q4 (2015 р.в.) за 765 тисяч гривень у литовської компанії Autodemas.

Про це повідомляється у змінах до його декларації, що були оприлюднені 3 червня 2017 року, на яку звернуло увагу сайт Наші Гроші.Львів.

Сергій Мальков вже тривалий час перебуває у декретній відпустці по догляду за дитиною.

Варто зауважити, що новий автомобіль Maserati Ghibli S Q4 такого року випуску в Україні пропонують за 2,5 мільйона гривень. Автомобіль з пробігом 2014 року випуску – від 1,8 мільйона гривень. За суму, зазначену в декларації, Сергія Малькова можна придбати лише Maserati після ДТП.

За даними декларації Сергія Малькова про майновий стан за 2016 рік, 31 грудня 2016 року набув у власність 18 приміщень у різних районах містах. Площа приміщень невелика, в середньому 20-30 кв. м.  За інформацією Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, ці приміщення йому були подаровані, здебільшого, його матір’ю Людмилою Мальковою, яка замішана у масштабній афері з крадіжки комунального майна Львова.

Договори дарування були оформлені 7, 8 та 13 грудня 2016 року одним нотаріусом – Уляною Пшеничною. Вона також фігурує в «афері століття» як нотаріус, яка реєструвала сумнівні угоди про перехід права власності.

Нагадаємо, за кілька місяців минулого року Львівська  міська рада втратила десятки комунальних приміщень в центрі Львова. В шахрайській схемі, яку в медіа вже назвали «афера століття», була задіяна група осіб. Хтось з них підробляв документи, на підставі яких реєстрували власність на приміщення у Львові у нотаріуса з міста Обухів (Київська область). Реєстрацію проводили на 42-річного чоловіка з Луганської області. Пізніше він продавав нерухомість львів’янину, який вносив це майно в статутний капітал фіктивного підприємства. А з цього підприємства майно виводили треті особи, які, згідно з законодавством, є добросовісними набувачами. Тобто оскаржити їх власність вже дуже складно. У більшості випадків  цими набувачами були львів’янки Ірина Сандул та Людмила Малькова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: