Львів'яни організували безкоштовний обмін непотрібним одягом

У суботу, 10 вересня, у приміщенні «Феміністичної майстерні» на пл. Ринок провели акцію з безкоштовного обміну одягом. Участь у акції «Бери – Давай – Міняй» взяло близько 50 осіб.

Про це пише  ZAXID.NET.

Координаторка події, активістка організації «Працююча християнська молодь» Анна Оксютович розповіла, що більшість учасників акції прийшли зі своїм одягом.

«У нас в умовах було так, що можна було принести свій одяг і обміняти його, а можна було просто прийти і взяти одяг. Тож близько 98% учасників принесли свій одяг. Під час акції розібрали більше половини одягу, а те, що залишилося, ми зараз збираємо і віднесемо до контейнерів спільноти взаємодопомоги "Оселя"», – розповіла Анна Оксютович.

Читайте також: У Львові відкрили новий спортивний майданчик для містян (фото)

За її словами, акцію мають намір повторити ближче до осені. «Деякі учасники написали побажання, щоб було більше чоловічого одягу, нам пропонують обмінюватися також книжками, біжутерією, відеоіграми, музичними платівками – тобто в нас багато ідей. Ближче до кінця сезону ми спробуємо зробимо щось більш масштабне у Парку культури», – додала Анна Окстютович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: