В області обрали найкращу спортсменку

__1497365423_531x800_3_0

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками травня 2017 року майстра спорту України, одну з найкращих каратистів сучасності Катерину Криву.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Це почесне звання 25-річна львів'янка, вихованка тренера Ігоря Богдана отримала завдяки блискучому виступу на травневому чемпіонаті Європи в турецькому місті Ізміт, який став першим чемпіонатом континенту, що проводився у статусі олімпійського.

В Туреччині член Національної збірної команди України Катерина Крива двічі підіймалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Вона стала найсильнішою у змаганнях куміте (вагова категорія до 50 кг), після чого здобула медаль найвищого ґатунку у командній першості!

Незабаром відбудеться урочисте вшанування Катерини Кривої та її тренера Ігоря Богдана.