дивись.info

Тендер вартістю понад 220 мільйонів на ремонт дороги Ковель-Жовква виграла фірма з Одеси

Тендер вартістю понад 220 мільйонів на ремонт дороги Ковель-Жовква виграла фірма з Одеси

Тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-15 Ковель – Володимир – Волинський – Червоноград – Жовква виграло ТОВ «Автомагістраль-Південь». Про це повідомляється на сайті публічних закупівель ProZorro.

Тендер був оголошений Службою автомобільних доріг у Львівській області 6 квітня. Вартість тендеру – 221 060 439 гривень. На аукціон зголосилися дві компанії – ТОВ «Автомагістраль-Південь» і ТОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл». Переможцем торгів оголосили одеські фірму «Автомагістраль-Південь», яка оцінила свої послуги з ремонту дороги у 220 990 439.

Сьогодні, 16 червня, був підписаний договір між замовником і виконавцем робіт. Угода передбачає, що поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-15 Ковель – Володимир – Волинський – Червоноград – Жовква на ділянці км 137+000 – км 160+363 Львівської області.

Термін надання послуг – по 31 грудня 2017 року.

Кошторис робіт

Загалом виходить, що відремонтують 23 кілометри дороги, а вартість одного кілометра становитиме  9 млн 609 тисяч гривень.

Власниками ТОВ «Автомагістраль-Південь» є Валерій Коротков і Олег Наливанний.

Підприємство володіє асфальтно-бетонними заводами в Одеській, Львівській та інших областях.

За 2017 рік, згідно з даними YouControl, ТОВ «Автомагістраль-Південь» перемогло в тендерах на понад 5 мільярдів гривень, 16 тендерів – у Львівській області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.