дивись.info

Українці з механічним імплантатом пересадили справжнє серце

Українці з механічним імплантатом пересадили справжнє серце
Людмила Філяренко з сином

21 червня жителька Кіровоградської області отримала «живе» серце, замість механічного. До цього вона була єдиною жінкою в Україні, яка мала такий імплант.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила журналістка Ірина Заславець.

«Здорове серце білоруса уже б’ється в грудях українки Людмили Філяренко. Жінка по-трохи приходить до тями…», — написала вона.

❤️❤️❤️ Здорове серце білоруса уже б'ється в грудях українки Людмила Филяренко. Жінка по-трохи приходить до тями…"Ме…

Posted by Irina Zaslavets on Wednesday, 21 June 2017

Відомо, що донором органу став 48-річний чоловік, який помер від черепно-мозкової травми. Операція з пересадки серця тривала 9 годин.

Журналістка зазначає, що лікарі констатували: якби не штучний шлуночок, який Людмилі Філяренко встановили минулого року, трансплантації вони зробити не змогли б, бо був занадто високий тиск у легеневій артерії.

Наразі пацієнтка приходить до тями.

Нагадаємо, Дивись.info спілкувалося з Людмилою Філяренко ще взимку, коли жінка ходила з механічним імплантом. Почалася ж історія хвороби п’ять років тому, коли Людмила захворіла на грип. Жінка каже, що долікуватися повністю чи то не змогла, чи то не встигла, чи то самі лікарі не догледіли. Як наслідок — почалися ускладнення, які усунути було не так просто. Більше про історію українки з колись механічним серцем, читайте за посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама