До США для зустрічі з Трампом прибуває Прем'єр Індії

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді прибуває 25 червня до США, щоб зустрітися з президентом Дональдом Трампом та лідерами Конгресу, які домагаються зняття перешкод для торгівлі та інвестицій на індійський ринок. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Радіо Свобода.

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді прибуває 25 червня до США, щоб зустрітися з президентом Дональдом Трампом та лідерами Конгресу, які домагаються зняття перешкод для торгівлі та інвестицій на індійський ринок. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на  Радіо Свобода.

У США республіканські та демократичні законодавці у листі до президента, надісланому 24 червня, просять Трампа закликати індійського лідера до відкриття свого ринку. На думку конгресменів, що співпраця Індії зі США досі не призвела до полегшення торговельних та інвестиційних бар’єрів.

«Багато секторів індійської економіки залишаються високо й необгрунтовано захищеними, і Індія далі є складним місцем для ведення бізнесу американських компаній», – ідеться в листі.

Його автори відзначають, що звіт Світового банку називає Індію 130-ю країною зі 190 за легкістю ведення бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: