В новому Уряді Сербії хочуть створити міністерство євроінтеграції

У Сербії пройшла позачергова сесія парламенту з приводу питання про внесення змін до закону про міністерства, що передбачає створення двох нових міністерств - охорони навколишнього середовища та європейської інтеграції. Про це повідомляє Tanjug.rs, пише УП.

У Сербії пройшла позачергова сесія парламенту з приводу питання про внесення змін до закону про міністерства, що передбачає створення двох нових міністерств - охорони навколишнього середовища та європейської інтеграції. Про це повідомляє Tanjug.rs, пише Європейська правда.

Таким чином, новий уряд, разом з Аною Брнабич, у разі ухвалення відповідних змін зможе мати 18 міністерств, що на два більше, ніж раніше.

«У той час як депутати керівної коаліції вітають створення двох нових міністерств, частина опозиції різко розкритикувала створення міністерства з питань європейської інтеграції», - відзначає видання.

Бошко Обрадович, засновник правої політичної партії Dveri заявив, що Сербія має потребу в міністерстві з питань європейської дезінтеграції, а не інтеграції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: