дивись.info

Садовий вважає, що від сміттєвого колапсу Львів врятував Березюк і Рада церков

Садовий вважає, що від сміттєвого колапсу Львів врятував Березюк і Рада церков

Сміттєва «блокада» Львова починає тріщати. Про це під час брифінгу заявив міський голова Андрій Садовий.

«Ситуація зі сміттям не сильно помінялася. Десь у третині міста вона є критичною, але приємно, що на 40-50 тонн ми більше вивозимо в день, ніж продукуємо, тобто реально почали  відкриватися полігони на Львівщині, плануються сесії міських рад по Західній Україні. Тобто ті ради, які раніше приймали рішення не працювати з нами, готують рішення про відкриття полігонів. Я оптимістично дивлюся у завтрашній день, блокада починає тріщати, але не можу сказати, що вона знята. Якщо б  не голодування депутатів, які вийшли на граніт  і не звернення Ради церков, я не знаю  що було б сьогодні у Львові», – заявив міський голова.

За його словами, зі Львова в середньому вивозиться на день 640-680 тонн сміття і динаміка є позитивною.

«Перевізники, які були у блокаді, AVE, САТ, почали вивозити сміття, хороша динаміка є в  САТу – за суботу-неділю вони вивезли понад 200 тонн. Вчора я їздив у село Броницю, де є полігон міста Дрогобича, поговорив з людьми, ми можемо надати їм фінансову підтримку. На цьому тижні почнемо ознакування сміттєвих баків, щоб люди бачили, куди і що викидати, щоб ми могли в першу чергу забирати органіку», – додав Андрій Садовий.

За його словами, зараз сміття приймає 8 міст області. Водночас міський голова вчергове заявив, що область не стані прийняти усе львівське сміття і потрібно підключати інші області або облаштовувати в межах Львівщини перевантажувальну станцію.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.