дивись.info

Стратегія розвитку та успіхи децентралізації: як пройшов Форум місцевого розвитку (фоторепортаж)

Стратегія розвитку та успіхи децентралізації: як пройшов Форум місцевого розвитку (фоторепортаж)

У Трускавці завершився ІІ Форум місцевого розвитку, на який приїхали делегати з кількох сусідніх країн, депутати Верховної Ради та представники міністерств.

На Форумі презентували Стратегію розвитку карпатського єврорегіону.

Крім того, під час обговорення транспортних питань директор Львівської залізниці анонсував відкриття нових маршрутів, що поєднають Україну та Польщу, а також розповів про реконструкцію Бескидського тунелю.

Водночас відбулася інша панель, присвячена успіхам децентралізації. На ній виступили голови об’єднаних громад, а також представники польської сторони.

Крім того, посадовці розповіли про інфраструктурні проекти, які готуються до реалізації. 165,5 мільйони євро, які виділені на Програму транскордонної співпраці Україна –Польща будуть використані на покращення інвестиційної привабливості прикордонних регіонів обох країн. Про це під  час Форуму місцевого розвитку у Трускавці заявив заступник міністра розвитку Польщі Адам Гамрищак.

«Насамперед є важливою дорожня та прикордонна інфраструктура, але ми також маємо пам’ятати про такі сфери як спільна культура, туризм, історична спадщина а також промисловість. Щораз більше проектів, які подаються до Програми з України і вони є щораз кращими.  Вже подано 157 проектів з Львівської,  Волинської, Івано-Франківської областей. Ми значно прискорили реалізацію програми, щоб показати Європейській комісії, як багато нам вдалося зробити, і скільки роботи ще попереду», – заявив заступник міністра.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій розповів перспективи енергетичної незалежності в Україні. Співпраця в енергетичній сфері. Кілька тижнів тому польський LNG-термінал прийняв першу партію скрапланого газу зі США. Це відкриває для країни новий напрямок для співпраці через Польщу з США.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.