Petya.A наробив клопотів у Львівській міськраді

1025343825

Інформаційні системи Львівської міської ради припинили роботу через технічні збої, які виникли через вірус-здирник «Petya.A», близько 15:00 години вчора.

Про це повідомили в ЛМР.

«Орієнтовно о 15:00 год фахівцями служби технічної підтримки Міського центру інформаційних технологій було виявлено 5 заражених комп’ютерів вірусом-здирником «Petya.A» у центральному ЦНАПі, після чого було прийнято рішення зупинити роботу всіх внутрішніх систем міської ради і роботу всіх мереж до отримання більш детальної інформації від Державного центру кібербезпеки.

Отже, Львівська міська рада сьогодні не працювала через те, що ЛКП «МЦІТ» прийняло рішення про запобігання подальшій атаці та розповсюдженню цього вірусу. Всі сервіси структурних підрозділів міської ради були вимкнені. Тобто локально системні адміністратори працювали над тим, щоб створити резервні копії всіх важливих систем міста і спробувати відновити їх роботу. Тим часом міська рада працювала в ручному режимі, а ЛКП «МЦІТ» працював над створенням повної резервної копії всіх сервісів, які є в місті, для того, щоб у випадку, якщо продовжиться вірусна атака, ми змогли відновити роботу будь-яких систем. А після цього ми почали відновлювати роботу всіх внутрішніх підрозділів. У першу чергу ЦНАПи та робота порталу Львівської міської ради. Ми відреагували миттєво та призупинили роботу всіх систем міської ради.

Як відомо нашим фахівцям, вірус розповсюджується через використання вразливостей у системах Microsoft і телефонний зв'язок до цього стосунку не має», - розповів директор ЛКП «МЦІТ» Андрій Вишневський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: