дивись.info

До кінця тижня запрацюють парковки на трьох вулицях

До кінця тижня запрацюють парковки на трьох вулицях

До кінця тижня розпочнуть працювати три нові парковки на вул. І.Григоровича, вул. Герцена та на вул. Стрийська – В.Великого. Ще шість нових парковок запрацюють до 15 липня.

Про це повідомили у прес-служба ЛМР.

«Затримки у відкритті парковок виникли через тендерні закупівлі обладнання для парковок. Та вже до кінця тижня розпочнуть роботу три парковки на вул. І.Григоровича, вул. Герцена та на вул. Стрийська – В.Великого. Ще шість нових парковок запрацюють до 15 липня», – розповів начальник відділу паркування ЛКП «Львівавтодор» Сергій Париляк.

Нагадаємо, 16 травня відбувся конкурс на визначення балансоутримувача 13 парковок. Переможцем у конкурсі стало ЛКП «Львівавтодор».

З них 7 парковок в І-шій зоні паркування мають 110 паркомісць, зокрема, парковка на вул. А Волошина – 14 паркомісць, парковка на вул. І.Григоровича – 13 паркомісць, парковка на вул. Герцена – 19 паркомісць, парковка на вул. Фредра – 14 паркомісць, парковка на вул. П.Ковжуна – 20 паркомісць, парковка на вул. І.Гавришкевича – 23 паркомісця, парковка на вул. С. Наливайка – 12 паркомісць. Ціна паркування тут становитиме 6 грн. за годину.

Та 2 парковки у ІІ-гій зоні паркування на вул. Городоцька, 83 (біля цирку) – 49 паркомісць, вул. Стрийська – В.Великого – 104 паркомісця. Ціна паркування становить 2 грн. за годину. Тут буде встановлено паркомати, для оплати за користування парковкою.

4-ри парковки будуть об’єднані у зону паркування біля ринку «Вернісаж». А саме, парковки на вул. Вірменська – 18 паркомісць, вул. Лесі Українки – 10 паркоміць, вул. Низький Замок – 20 паркомісць, вул. Театральна – 25 паркомісць. Ціна паркування становитиме 8 грн. за годину.

Відповідно до Закону України, 10% паркомісць віддається безкоштовно для людей з інвалідністю.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама