дивись.info

Фахівці з інтелектуальної власності на Львівщині матимуть дипломи, які визнає світ

Фахівці з інтелектуальної власності на Львівщині матимуть дипломи, які визнає світ
Фото ілюстративне. Джерело: Студвей

Дипломи, які визнають у всьому світі, спеціалісти з питань інтелектуальної власності зможуть отримати завдяки підписаному Меморандуму між Львівською облдержадміністрацією та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.

Про це під час брифінгу, 3 червня, заявив заступник керівника Центру правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності Олександр Відєнєєв, повідомляє ІА Дивись.info.

Олександр Відєнєєв зазначив, що співробітництво зі Всесвітньою організацією інтелектуальної власності у рамках Меморандуму про співробітництво дасть доступ до тих досвіду і знань, які існують у законодавстві європейського рівня.

Читайте також: У Львові запрацював Центр правової допомоги захисту прав інтелектуальної власності

Крім того, за його словами, мешканці Львівської області зможуть проходи курсу, за результатами яких отримуватимуть дипломи, які визнають у всьому світі.

«Якщо ми говоримо про частину освітніх програм, то завдяки курсам та дистанційному навчанню, мешканці Львівщини, шляхом звернення до Центру інтелектуальної власності ЛОДА, можуть отримати доступ до цих курсів, і, відповідно, отримати фахову освіту і дипломи», — пояснює Олександр Відєнєєв.

Також спеціаліст відзначив, що бізнес і держслужбовці можуть отримати сьогодні рішення та методологію щодо того, як комерціалізувати ті інтелектуальні надбання, які вони мають.

Зазначимо, Львівська обласна державна адміністрація перша в Україні, яка підписує такого плану Меморандум про співробітництво зі Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама