дивись.info

На Львівщині голову суду оштрафували за корупцію

Галицький районний суд Львова визнав винним голову одного із районних судів області за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Останній, будучи суб’єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не вживши заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, призначав до розгляду справи щодо притягнення до адміністративної відповідальності, за правопорушення, пов’язані з корупцією та приймав рішення стосовно своїх колег-суддів щодо яких у нього наявний особистий інтерес зумовлений спільною роботою в суді.

Відтак, Департаментом захисту економіки Національної поліції України було складено два протоколи про вчинення ним адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.2 ст.172-7 КУпАП (вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

За наслідками судового розгляду адміністративних справ суддю визнано винним та застосовано стягнення у вигляді штрафу в сумі 6,8 тис грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама