дивись.info

Суд постановив знести багатоповерхівку, збудовано компанією, яка належить Богданові Копитку

Суд постановив знести багатоповерхівку, збудовано компанією, яка належить Богданові Копитку

Суд зобов’язав знести незаконно збудовану багатоповерхівку на вул. Личаківській, 259. Відповідна постанова Личаківського райсуду оприлюднена в реєстрі судових рішень. Про це пише Zaxid.net.

26 червня Личаківський районний суд розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Львові адміністративну справу за позовом Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові до Товариства з обмеженою відповідальністю «Лідер Моноліт», третя особа: Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, про знесення самочинно збудованого об’єкта.

«Позивач звернувся до суду із адміністративним позовом до відповідача, просить знести самочинно збудований об’єкт: багатоквартирний житловий будинок із офісним приміщенням на першому рівні на вул. Личаківській, 259 у м. Львові з компенсацією витрат, пов’язаних зі знесенням цього об’єкта за рахунок ТзОВ «Лідер Моноліт», – зазначається у документах справи.

Відтак суд постановив: адміністративний позов Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м.Львові задовольнити. Знести самочинно збудований об’єкт: багатоквартирний житловий будинок із офісним приміщенням на першому рівні на вул.Личаківській, 259 у м. Львові з компенсацією витрат, повязаних зі знесенням цього об’єкта за рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю «Лідер Моноліт».

ТОВ «Лідер Моноліт» має десять днів, щоб подати апеляцію.

Додамо, що ТОВ «Лідер Моноліт» належить Богданові Копитку, на якого торік, у серпні, був вчинений замах, під час якого загинули двоє його охоронців.

Згідно із даними YouControl, ТОВ «Лідер Моноліт» була зареєстрована у квітні 2014 року. Її засновником є Богдан Копитко, статутний капітал компанії – 4 мільйони гривень. Юридична адреса ТОВ «Лідер Моноліт» та ж, що і новобудови, які суд постановив знести – Личаківська, 259.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.