дивись.info

Кабмін встановив ціну ліцензій на впровадження 4G

Кабінет Міністрів України схвалив умови конкурсу з продажу частот для впровадження 4G в Україні. Про це під час засідання уряду заявив голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животовський, передає УНН.

«Є пропозиція ухвалити рішення щодо створення мережі інфраструктури нового покоління 4G», – сказав Володимир Гройсман.

За його словами, продаж ліцензії на впровадження 4G має відбуватися за прозорим тендером і повинне стимулювати подальше інвестування в розвиток інфраструктури.

«Початкова вартість ліцензії на продаж буде становити в цілому 6,3 млрд грн — 2,3 млрд грн за діапазон 2600 Мгц і 4 млрд грн за діапазон 1800 Мгц», — сказав Олександр Животовський.

За його словами, наразі весь радіочастотний ресурс України розподілений між різними операторами і вільного немає. Тому необхідне узгодження операторів для введення 4G.

«У нас є 5 діапазонів, у яких 4G може бути запроваджений», — уточнив Олександр Животовський.

Він додав, що чинний оператор підтвердив готовність здачі частот у діапазоні 2600 Мгц, у діапазоні 2300 МГц поки такої згоди немає.

«Є низка рішень по діапазону 1800 МГц, вони вже на 70-80% готові», — уточнив він, додавши, що після експертизи Мін’юсту буде оголошено відповідний конкурс.

Він додав, що після цього буде оголошено конкурс, і є сподівання провести його ще цього року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.