Стриянин Василь Іваницький успішно дебютував на Чемпіонаті Європи

_1_1499161022_613x407.645_3_0

Днями, у м. Таллінн, Естонія, завершився командний Чемпіонат Європи з легкоатлетичних багатоборств.

Представник Львівщини Василь Іваницький з особистим рекордом став четвертим за індивідуальним результатом.

Упродовж двох днів стриянин Василь Іваницький відчайдушно боровся за перемогу. Відтак, у підсумку десяти видів, серед яких метання диску та спису, стрибок із жердиною, стрибки в довжину та висоту, біг на дистанції, атлет набрав 7 801 очко. Встановив Василь Іваницький і особистий рекорд на дистанції 1 500 метрів з бігу, показавши час – 4.32,26 хв.

Загалом українська команда зуміла випередити естонську команду і здобути перемогу із загальною сумою 40 085 очок. У індивідуальному заліку українка Аліна Шух виграла змагання семиборок з новим юніорським рекордом України, а Олексій Касьянов став другим в десятиборстві.