дивись.info

У львівському електротранспорті стартувала акція «Катаємо безкоштовно!»

У львівському електротранспорті стартувала акція «Катаємо безкоштовно!»

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», з 1 липня 2017 і до 30 вересня 2017 ПриватБанк розпочав для львів’ян акцію «Катаємо безкоштовно!». Пасажири, які оплачуватимуть проїзд в електротранспорті через Privat24 за допомогою QR-коду з картки Mastercard, отримуватимуть повернення коштів за другий куплений квиток.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Учасником акції автоматично стає кожен пасажир, який оплатить проїзд в електротранспорті з картки Mastercard, відсканувавши стикер із зображеним QR-кодом (щонайменше двічі протягом одного дня). Повернення коштів за другий куплений квиток проводиться на картку Mastercard наступного дня. Протягом дня можна отримати тільки один безкоштовний проїзд (за умови купівлі квитка не менше двох разів).

Для оплати QR-кодом потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 ПриватБанку та відсканувати зображення на стикерах, розміщених у салоні тролейбуса чи трамвая. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостувати» у смартфоні та показати кондуктору або контролеру на вимогу.

Нагадаємо, у Львові вже понад 90 тисяч пасажирів громадського транспорту скористалися електронними QR-квитками, запровадженими з ініціативи ЛКП «Львівелектротранс» разом з ПриватБанком. Сьогодні оплата проїзду в трамваях і тролейбусах за допомогою смартфону повністю або частково працює в електротранспорті дванадцяти українських міст.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.