дивись.info

Садовий збентежений тим, як Львів забудовують житлом

Садовий збентежений тим, як Львів забудовують житлом

Виконавчий комітет Львівської міської ради переніс розгляд питання щодо затвердження детального плану території на розі вулиць Кульпарківської та Трускавецької.

Як заявив під час обговорення питання заступник міського голови Андрій Москаленко, потрібно провести повторне громадське обговорення, передає ІА Дивись.info.

«На громадське обговорення прийшло 20 людей, а в голосуванні прийняло участь 200 їхня позиція кардинально різниться. Треба провести повторні слухання в неділю коли люди зможуть прийти висловити свою думку як має розвиватися ця частина району. Там розвивається багато житлових комплексів, питання яка там буде інфраструктура», – заявив Андрій Москаленко.

«А що в нас стоїть задача забудувати кожен клаптик житлом, вбити все що дає розвиток місту? На цій території була стоянка, як тимчасова можливість для людей ставити свої машини. Ця ухвала двічі ветувалася міським головою, коли міняли цільове призначення і далі пхають ухвалу щоб забудувати. Хто приймав рішення про детальний план? Я хочу мати повністю всю хронологію по цьому питанню, бо це мене бентежить. Там мешкають люди – чому ніхто не питає думки людей. Проведіть повноцінне слухання з мешканцями. Це міська земля і місто її нікому не продавало. Земля колись була вільна, її дали в оренду під паркову. Потім власники почали цією парковкою торгувати і сьогодні там хочуть збудували житловий комплекс. Хтось заплатив громаді за цю землю?», – обурився міський голова Андрій Садовий.

Він запропонував перенести розгляд питання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.