дивись.info

Інструктора, який стріляв у співробітника інтернет-порталу, залучили до військових навчань як волонтера

Інструктора, який стріляв у співробітника криворізького інтернет-порталу, залучили до військових навчань як волонтера. За його дії ніхто не відповідав, а при собі підозрюваний нібито мав приватну імітаційну та вогнепальну зброю, пише Укрінформ. 

Про це стало відомо на прес-конференції за участі правоохоронців Кривого Рогу, прес-офіцера східного оперативного командування, представників ЗМІ, родичів і друзів потерпілого журналіста, а також громадських активістів, яка відбулася в Кривому Розі в суботу, повідомляє портал «Перший міський».

Зокрема, прес-офіцер оперативного командування «Схід» Євген Романов розповів, що інструктора залучили до навчань на добровільних засадах. Він нібито мав сертифікат певних бойових і тактичних навичок. Але де конкретно підозрюваний Ігор Петренко набував їх, проходив військову службу, де і в якому підрозділі брав участь у бойових діях, прес-офіцер відповісти присутнім не зміг. Також військовий не зміг назвати людей, які запросили інструктора на навчання Збройних сил. Ніхто з присутніх спікерів не зміг підтвердити участь Петренка в АТО

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.