дивись.info

Плакат з портретами українських патріотів зник після зустрічі Трампа і Путіна

У Гамбурзі біля місця проведення саміту G20 прибрали плакат з портретами українських військових, волонтерів, медиків та інших патріотів, які протистоять російській агресії, передає УП. 

Як повідомили в Українському кризовому медіа-центрі, який став ініціатором розміщення борду у місці, де зупиняються офіційні делегації G20 та входом до Арени, уже ввечері 7 липня плакату не було.

«Наразі достеменно не відома причина, з якої прибрали наш білборд. Про його відсутність нам повідомили після закінчення довгоочікуваної зустрічі президентів Трампа та Путіна», – зазначив автор проекту та співзасновник УКМЦ Геннадій Курочка.

«Важко, неймовірно важко дивитися в очі нашим бійцям в волонтерам», – додав він.

У коментарі УП Курочка повідомив, що договір на розміщення плакату у визначеному місці було укладено з рекламною агенцією Ströer, термін його дії – до 10 липня.

«Телефонували їм… Дізнатися, чому плакат зник, наразі не можемо: субота – вихідний день і трубку вони не беруть. Поліція теж нічого не знає», – зазначив він.

На його думку, вказівку прибрати плакат дали організатори самміту.

«Побачити реакцію політиків та делегацій, які прибували на самміт, ми не могли – плакат було розміщено там, куди пресу не пускали. Реакція є, тому що борд зник», – додав Курочка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама