дивись.info

Омелян: Ryanair, ймовірно, оголосить про скасування польотів до України

Омелян: Ryanair, ймовірно, оголосить про скасування польотів до України

Міністр інфраструктури Володимир Омелян припускає, що ірландський лоукостер Ryanair оголосить про скасування польотів до України.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Коментуючи заяви генерального директора аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна, Омелян зазначив:

«Дивно, що один із найкращих юристів України не знає, що конфіденційні умови договору розголошувати заборонено, а особливо фантазувати на їх тему, коли навіть аеропорт Львів підписав контракт без цих позицій».

Міністр нагадав про існування указу президента, «який чітко визначає завдання для Кабінету Міністрів України: збільшити кількість авіарейсів до аеропортів держав-членів Європейського Союзу, у тому числі із залученням авіаперевізників, що працюють за моделлю «лоу-кост».

«Прем’єр-міністр України … дав доручення міністерству розробити програму розвитку ринку авіаперевезень, а також аеропортів: “ми повинні придумати механізм розвитку конкуренції на ринку перевезень – щоб не було дискримінації, а наш перевізник був якісним, конкурентним за цінами”, йшлося і про залучення лоу-кост перевізників», – написав Омелян.

Міністр інфраструктури дорікнув, що найбільші вигоди від дій уряду отримає авіакомпанія МАУ.

«Міністерство знизило аеропортові тарифи і збори для всіх без виключення авіакомпаній. Базова авіакомпанія, яка і до цього ніколи не відчувала по відношенню до себе дискримінаційних умов, так само отримала максимальні знижки. Враховуючи обсяги перевезень, МАУ виграє найбільше», – йдеться у тексті повідомлення.

«Враховуючи той факт, що МАУ винна близько 400 млн грн до державного бюджету, додаткові знижки є взагалі подарунком з неба. А тепер запитання до Борисполя: скільки недоотримує держава через надкомфортні умови для МАУ?!», – задається питанням міністр.

«Ймовірніше всього, сьогодні буде оголошення про скасування польотів Ryanair в Україну. Що хотіли – те й отримали. Можна відкривати ще один офіс з підтримки інвестицій», – резюмував Омелян.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.