дивись.info

Одеський припортовий завод зупиняє виробництво

Одеський припортовий завод зупиняє виробництво

ПАТ «Одеський припортовий завод» вирішив зупинити виробництво аміаку і карбаміду. Про це повідомив заступник гендиректора заводу Микола Щурик на своїй сторінці у Facebook, пише Економічна правда.

«Керівництвом ОПЗ було прийнято рішення зупинити агрегати з виробництва аміаку і карбаміду, оскільки їх ціна на світових ринках падає, а ціна газу, навпаки, зростає», – йдеться в тексті повідомлення.

«На превеликий жаль, обидві ці обставини від нас не залежать. У сформованій ринковій ситуації давальницька схема невигідна для компанії-давальця», – повідомив Щурик.

Заступник директора додав, що не бачить альтернативи роботі заводу за давальницькою схемою.

«До тих пір, поки спільно з Кабміном не буде знайдений компроміс за спеціальними умовами поставок газу, альтернативи давальницькому контракту не передбачається», – заявив топ-менеджер.

За словами Щурікова, під час вимушеного простою в цехах заводу будуть проведені необхідні регламентні роботи для подальшого запуску виробництва.

Нагадаємо, що 30 грудня 2016 року ПАТ «Одеський припортовий завод» вже зупиняв виробництво.

Згодом, 2 березня 2017 року Фонд державного майна обрав для поставки природного газу на Одеський припортовий завод на давальницьких умовах 2 компанії так званої групи «Енергетичні ресурси України» – «ЕРУ Трейдинг» і ERU Management Services.

Згідно статуту «Еру трейдінг», учасниками цього ТОВ є «Еру файненс лтд» (Кіпр) з 99,9% часткою у статутному капіталі і ТОВ «Енергетичні ресурси України». Кінцевими бенефіціарами кіпрської фірми у ЄДРЮО вказані киянин Ярослав Стефанович Мудрий, американець Дейл Веслі Перрі і прописаний у Києві громадянин США Андрій Фаворов. Раніше Фаворов займав посаду директора з комерційної діяльності ДТЕК.

«Еру Трейдинг» – дочірнє підприємство компанії «Енергетичні ресурси України», що спеціалізується на здійсненні трейдингових операцій ліквідними продуктами (газ, вугілля, електроенергія). ЕРУ – девелоперська компанія, орієнтована на реалізацію проектів в українській енергетиці.

Варто нагадати, що «ЕРУ трейдінг» стала переможцем одного з тендерів на поставку техногазу для Укртрансгазу.

Нагадаємо, Фонд державного майна планує повторно виставити на продаж 99,56% акцій «Одеського припортового заводу».

Раніше повідомлялося, що Фонд державного майна після закінчення терміну подачі не отримав жодної заявки на участь в конкурсі з продажу 99,567% ПАТ «Одеський припортовий завод».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама