дивись.info

Розенблата виключили з фракції БПП

«БПП «Солідарність» планує виключити депутата Борислава Розенблата з партії. Про це у вівторок, 11 липня, заявив заступник глави фракції БПП Сергій Березенко, пише УП.

За його словами, у понеділок на засіданні було прийнято рішення про виключення Розенблата з лав фракції. «Зараз секретаріат партії вивчає питання, до яких партійних керівних органів ще входить Розенблат для прийняття відповідних рішень», – заявив Березенко журналістам.

На уточнююче запитання, чи це означає виключення Розенблата з лав партії, Березенко відповів, що він «це і мав на увазі». Водночас, за словами заступника глави фракції БПП, Розенблата можуть прийняти назад у фракцію, якщо буде виправдальний вирок суду у його справі. «Виправдальний вирок буде підставою для розгляду цього питання (включення Розенблата назад у БПП – ред.)»,- сказав він.

Як відомо, 7 липня Регламентний комітет ВР підтримав подання ГПУ на зняття недоторканності з депутата від фракції БПП Борислава Розенблата та направив цей висновок Верховній Раді.

Антикорупційні органи звинувачують Розенблата в тому, що він і депутат з фракції «Народний фронт» Максим Поляков вимагали хабар від компанії-нерезидента за видобуток бурштину в Україні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.