дивись.info

ЛКП «Львівелектротранс» відремонтувало два тролейбуси

ЛКП «Львівелектротранс» відремонтувало два тролейбуси

На початку липня ЛКП «Львівелектротранс» випустило на лінію ще два відремонтовані тролейбуси. Одна із машин, Skoda 14Tr, пройшла повний капітально-відновлювальний ремонт, а також середній ремонт проведено у моделі ЛАЗ Е183 Д1 2006 року випуску.

 

Завдяки повній модернізації у тролейбусі 578 модель Skoda 14Tr відремонтовано крісла, замінено підлогу, встановлено тоновані панорамні шиби, що відповідають сучасним стандартам. Також відновлено та пофарбовано поруччя, вмонтовано світлодіодні лампи для рівномірного освітлення салону, прокладено системи обігріву салону, модифіковано форму кабіни водія, здійснено обшивку кузова спеціальним довговічним алюмо-композитним матеріалом. Додатково у передній боковій та задній частині вагону розміщено три електронні вказівники маршрутів. Бюджет ремонту та відновлення одного тролейбуса становить близько 650 тис. грн.

Також, як повідомив Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс», на завершальному етапі капітально-відновлюваних робіт перебуває трамвайний вагон 1036, який виїде на маршрут уже на початку серпня. Це вже буде п’ятий трамвайний вагон, капітальне відновлення якого проведено за проектом та на базі ЛКП «Львівелектротранс».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Загрузка...

Реклама