дивись.info

Суд оштрафував двох львівських митників за корупцію

Суд оштрафував двох львівських митників за корупцію

Двох посадових осіб Львівської митниці оштрафовано за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

В кінці червня 2017 року Галицьким районним судом міста Львова визнано винними двох посадових осіб Львівської митниці ГУ ДФС у Львівській області у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Державний інспектор одного з митних постів та головний державний інспектор відділу митної вартості та адміністрування митних платежів Львівської митниці несвоєчасно подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, чим вчинили адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

В подальшому, за результатами проведеної перевірки Управлінням захисту економіки у Львівській області підтверджено факт виявлених, прокуратурою, порушень, про що складено відповідні протоколи про вчинення митниками адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

За наслідками судового розгляду до винних осіб застосовано стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 1,7 тис грн. Рішення судів набрали законної сили.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.