дивись.info

«Яндекс.Таксі» і Uber об’єднали бізнес у Росії

«Яндекс.Таксі» і Uber об’єднали бізнес у Росії

Сервіси «Яндекс.Таксі» і Uber об’єднали бізнес в Росії і країнах СНД – Азербайджані, Вірменії, Білорусії, Грузії та Казахстані. Про це йдеться в листі генерального директора «Яндекс.Таксі» Тиграна Худавердяна, пише Дождь.

«Яндекс» і Uber підписали угоду про створення нової компанії. В її розвиток вони вкладуть 325 мільйонів доларів, частка «Яндекса» – 100 мільйонів доларів, Uber – 225 мільйонів. Худавердян стане гендиректором об’єднаної компанії, команди «Яндекс.Таксі» і Uber перейдуть на роботу туди.

У листі йдеться, що після об’єднання компаній для користувачів «нічого не зміниться». «Для замовлення поїздок і раніше будуть доступні обидва додатки – Яндекс.Таксі і Uber. Водії будуть об’єднані в єдину платформу. Це дозволить їм в одному додатку отримувати замовлення як від Яндекс.Таксі, так і від Uber (…) Все це дозволить водіям отримувати більше замовлень на годину, а пасажирам – зберегти доступну вартість поїздки», – йдеться в листі гендиректора «Яндекс.таксі».

Там також говориться, що «Яндекс» і Uber домовилися про роумінговому угоді у всіх країнах, де працюють компанії.

Нагадаємо, у Львові після приходу на ринок «Яндекс» відбулася низка протестів активістів через те, що компанія російського походження. Натомість проти Uber виступили місцеві таксисти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.