дивись.info

Львівські байкери перетнули Європу на мотоциклах (фото, відео)

Львівські байкери перетнули Європу на мотоциклах (фото, відео)
Вальдемар Надіжко з командою Lions MC Ukraine Moto club. Фото: Фейсбук-сторінка Вальдемара Надіжка

Протягом двох тижнів учасники клубу «Lions MC Ukraine Moto club» відвідали 9 країн.

Влітку, протягом двох тижнів, відомий у Львові акушер Вальдемар Надіжко та його друзі з клубу «Lions MC Ukraine Moto club» подорожували Європою на байках. За цей час команда подолала 5300 кілометрів та відвідала 9 країн, серед яких: Польща, Словаччина, Австрія, Німеччина, Італія, Франція, Монако та інші.

«Впродовж 2 тижнів ми на наших байках проїхали 5300 кілометрів, відвідали 9 країн, були на висоті 2700 метрів і під землею на глибині 120 метрів (але туди нас з байками не впустили, тому ішли пішки), плавилися під палючим сонцем при температурі +40°С і бігали по снігу при температурі повітря +5°С, їхали під шаленою зливою з градом і боролися з вітром який зносив нас з дороги, їхали шикарними європейськими автострадами і скакали по наших рідних типудорогах. Але найголовніше —  спілкувалися з багатьма прекрасними людьми яких знали раніше і знайомилися з новими», — написав Вальдемр Надіжко.

Впродов 2 тижнів ми на наших байках проїхали 5300 кілометрів, відвідали 9 країн, були на висоті 2700 метрів і під землею…

Posted by Вальдемар Надіжко on Friday, 7 July 2017

Наразі байкери-мандрівники вже повернулися до Львова та планують наступну подорож. Детальніше про їх поїзду — у відео ІА Дивись.info.

Львівські байкери з Lions MC Ukraine moto club підкорили Європу на байках. Детальніше – у відео! Lions MC Ukraine moto club

Posted by Дивись.info on Friday, 14 July 2017

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама