дивись.info

НАЗК, нарешті, перевірило повністю перших шість е-декларацій

НАЗК, нарешті, перевірило повністю перших шість е-декларацій

Є перші рішення НАЗК про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала керівник відомства Наталія Корчак.

Серед декларантів, результати перевірок по яких проголосовані (одноголосно) сьогодні: суддя ВССУ Віктор Колодійчук, заступник прокурора Донецької області Григорій Коршун, суддя Краснолуцького міського суду Луганської області Євген Самойленко, прокурор Луганської області Володимир Янко та міністр юстиції Павло Петренко.

Є також перше рішення про результати повної перевірки декларації за 2016 р. – судді Євгена Самойленка.

Рішення будуть оприлюднені на сайті НАЗК, проекти рішень – на сайті.

Натомість заступник Корчак Руслан Радецький написав, що після двох місяців блокування роботи іншими членами НАЗК щодо прийняття результатів перевірок е- декларацій, справа зрушилась з місця.

«Нарешті вдалося розблокувати роботу НАЗК із затвердження результатів цих перевірок, так прийнято шість результатів повних перевірок е- декларацій, з яких складено один припис прокурору, який не зазначив в е-декларації нерухоме майно та доходи. За іншим результатом перевірки суб’єкта декларування матеріали направляються до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури як матеріали в рамках кримінального провадження», – написав Радецький.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама