В Україні - старт нового сезону футбольної Прем'єр-ліги

В Україні сьогодні стартує Прем'єр-ліга сезону-2017/18. У 27 розіграші чемпіонату України візьмуть участь 12 клубів, два з яких, «Маріуполь» і «Верес» - новачки, пише Укрінформ.

За підсумками минулого сезону приазовці фінішували на 1 сходинці у Першій лізі. Рівняни посіли 3 місце, поступившись Десні, проте саме вони отримали атестат для участі в наступному розіграші УПЛ.

Формат турніру передбачає два етапи. Після першої частини чемпіонату, протягом якої команди зіграють між собою 2 кола (22 матчі), їм належить взяти участь у другому етапі, за умовами якого команди будуть поділені на дві шістки.

У "шістках" клуби зіграють між собою ще два кола (10 матчів). Перші шість команд чемпіонату визначать чемпіона та учасників єврокубків (Ліги чемпіонів і Ліги Європи), колективи, що залишилися, боротимуться за збереження прописки. Клуби, які фінішували на 10 і 11 рядках, зіграють стикові матчі проти команд Першої ліги, що посіли 2 та 3 місце.

Перший тур української Прем'єр-ліги сезону-2017/18 починається сьогодні з чотирьох матчів: Карпати - Зірка, Маріуполь - Верес, Зоря - Сталь, Олександрія - Олімпік.

Ще два поєдинки відбудуться у вівторок, 18 липня: Ворскла - Шахтар, Динамо - Чорноморець.

Чинним володарем чемпіонського титулу в українській Прем'єр-лізі є Шахтар, який випередив Динамо у минулому сезоні на 13 очок.

Сезон в українському футболі почався вчорашнім поєдинком за Суперкубок України, в якому «Шахтар» "обіграв" «Динамо» (2:0).