дивись.info

ЗМІ: Трамп за три місяці витратив на юристів майже мільйон доларів

Протягом останніх трьох місяців президент США Дональд Трамп витратив близько 700 тис. доларів на послуги юристів. Про це пише в неділю із посиланням на офіційні дані реєстрів американське видання Politico, передає Укрінформ.

«Трамп вписав $677,826 у графу виплат, що позначається у звіті як “юридичний консалтинг” в період з квітня по червень 2017 року», – йдеться в повідомленні.

Це є суттєвою часткою із загальних витрат політичної кампанії Трампа, яка становить $4,37 млн, при цьому інтенсивність витрат зростає паралельно зі збільшенням активності російського розслідування, пише видання. Зокрема, в попередньому кварталі виплати за юридичні послуги становили $249,344.

Водночас, зауважується, що частина з витрат в розмірі $50 тис. були переведені 27 червня адвокату Алану Футерфасу, який представляє інтереси Дональда Трампа-молодшого. Це сталося до того, як американські ЗМІ оприлюднили інформацію про зустрічі Трампа-молодшого з російським адвокатом і колишнім радянським шпигуном.

При цьому уточнюється, що ці рахунки оплачуються з коштів передбачених на наступну виборчу кампанію нинішнього президента США.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.