дивись.info

31 липня стартують зйомки фільму «Ворошиловград» за романом Жадана

31 липня стартують зйомки фільму «Ворошиловград» за романом Жадана

31 липня цього року у Старобільську Луганської області розпочнуться зйомки фільму «Ворошиловград» режисера Ярослава Лодигіна – екранізації твору Сергія Жадана.

Про старт зйомок і фінальний акторський склад фільму творча команда розповіла на прес-конференції в рамках 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю (ОМКФ), що цими днями триває в Одесі, повідомляє Детектор медіа.

За словами режисера Ярослава Лодигіна, до кастингу було залучено шість тисяч акторів. Ролі в стрічці виконають актори Олег Москаленко(Герман), Олексій Горбунов (пастор), Руслана Хазіпова (Оля), Володимир Ямненко (Коча), Георгій Поволоцький, Євгенія Муц (Катя), Ігор Портянко та інші. Також одну з невеликих ролей зіграє автор роману Сергій Жадан.

Наразі у Старобільську Луганської області триває будівництво декорацій для зйомок фільму.

Сергій Жадан наголосив, що фільм не буде повною ілюстрацією роману, тож прихильники книги мають готуватися до незначних змін деяких сюжетний ліній.

Нагадаємо, проект фільму «Воршиловград» переміг у Дев’ятому пітчингу Державного агентства України з питань кіно, набравши найбільшу кількість балів серед усіх проектів – 43.

У команді майбутнього фільму – режисер Ярослав Лодигін, оператор Сергій Михальчук, автор роману Сергій Жадан; драмаургиня та сценаристка Наталія Ворожбит, продюсер Володимир Яценко.

Сергій Жадан випустив «Ворошиловград» в 2010 році. За сюжетом, головний герой Герман отримує телефонний дзвінок. Його брат, власник старої бензоколонки, зник. Герман змушений повернутися до рідного Донбасу, де він не був багато років, щоб розібратися з ситуацією. Там він зустрічається з реальними та вигаданими персонажами, друзями дитинства та місцевою мафією, яка намагається відібрати його бізнес. Несподівано для себе Герман усвідомлює, що захищає не лише бензоколонку, але й своє минуле, майбутнє та свій дім. Він вирішує залишится в рідному місті з людьми, які люблять його, потребують його захисту на вірять йому.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.