Українські легкоатлети виграли 10 медалей чемпіонату Європи

20116751_1430735310339328_7114605102463615232_o

Збірна України з легкої атлетики здобула 10 медалей на чемпіонаті Європи U23 в Бидгощі.

Збірна України з легкої атлетики здобула 10 медалей на чемпіонаті Європи U23 в Бидгощі.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Українські легкоатлетки Юлія Левченко та Ірина Геращенко здобули золоту і срібну нагороди в сектори стрибків у висоту.

Українська спортсменка Марина Бех піднялася на третю сходинку п’єдесталу після змагань зі стрибків у довжину.

Іще одну «бронзу» Україні принесла жіноча естафетна команда 4х400 метрів у складі Дарії Ставничої, Яни Качур, Тетяни Мельник і Катерини Климюк.

Загалом збірна України виграла 3 золоті, 3 срібні і 4 бронзові медалі, посівши з таким результатом загальне 4 місце в турнірній таблиці.