дивись.info

Депутат Львівської облради не вказав у декларації 300 тисяч гривень

Депутат Львівської облради не вказав у декларації 300 тисяч гривень

Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження відносно депутата Львівської облради за фактом подання завідомо недостовірних відомостей у е-декларації.

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратура Львівської області встановила, що депутат Львівської обласної ради у 2016 році отримав дохід у вигляді заробітної плати та дохід від продажу (обміну) нерухомого майна в сумі понад 300 тисяч гривень.

Водночас, цей посадовець у декларації за 2016 рік відомості щодо вищезгаданих доходів не зазначив. Також, він не відобразив ¼ частки квартири, що перебуває у нього на праві приватної власності.

Відтак, за вказаним фактом прокуратурою області розпочато досудове розслідування за ст.366-1 КК України, яке наразі здійснюється слідчим відділом прокуратури області.

Нагадаємо, що статтею 366-1 КК України передбачено кримінальну відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (400 тис грн).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама